MODUS DESIGN

     
           Marka Modus Design rozpoczęła swoją działalność w Nowym Yorku, na Manhattanie w dzielnicy SoHo. Marek Cecuła w roku 1978 założył tam studio ceramiczne, którego znakiem rozpoznawczym są alternatywne propozycje z dziedziny ceramiki użytkowej i dekoracyjnej. Pod koniec lat dziewięćdziesiątych Marek Cecuła powrócił do rodzinnych Kielc przenosząc jednocześnie siedzibę firmy do Polski. Od 2013 roku pracownia Modus Design znajduje się na terenie fabryki porcelany Ćmielów i wspólnie z Fabrykami „Ćmielów” i „Chodzież” S.A. tworzy Ćmielów Design Studio.

Pracownia ĆDS pod artystycznym kierownictwem Marka Cecuły to filozofia współpracy projektantów z fabrykami i powrót do ruchu „Artyści w przemyśle”.

Ceramika Modus Design zachęca do tworzenia codziennych ceremonii. Marka powstała z myślą o klientach poszukujących oryginalności, dobrego designu i współczesnej estetyki i takie wartości dostarcza nieprzerwanie do dziś.

 

DYSTRYBUCJA
Firma Creative Products Poland ma zaszczyt współpracować z panem Markiem Cecułą i marką Modus Design oferując jej produkty na arenie krajowej i międzynarodowej.


Pracownia Modus Design

Materiały graficzne pochodzą ze strony marki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium