Passkei fizyczny menedżer haseł z programu Kto to kupi

Dostępność: brak w magazynie
Cena: 349,99 zł 349.99
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 3.71199
Producent: -
Kod produktu: 59passkei
Pin It

Opis

Passkei, dostępny już wkrótce!

 

Passkei, czyli fizyczny menedżer haseł, to gadżet z programu telewizyjnego na kanale TTV “Kto to kupi?”, który został zakupiony specjalnie do testów.

Jeśli Passkei zrobił na Tobie wrażenie, chcesz, aby Twoje hasła były bezpieczne i jesteś zainteresowany zakupem skontaktuj się z nami:


Zdarza Ci się zapomnieć hasła do logowania w bankowości online lub do skrzynki mailowej? Zastanawiasz się gdzie bezpiecznie przechowywać bazę swoich kodów i haseł, aby nie trafiły w niepowołane ręce?

Jeśli odpowiedź na wszystkie powyższe pytania brzmi tak, to z pewnością zachwycisz się mobilnym urządzeniem do przechowywania haseł Passkei z programu “Kto to kupi?”

Dzięki temu fizycznemu menadżerowi do przechowywania haseł zapewnisz bezpieczeństwo swoim wrażliwym danym, bez konieczności łączenia urządzenia z internetem!

Passkei jest produktem wyjątkowym, ponieważ:

 • przechowuje Twoje hasła w formie szyfru, dzięki czemu ich odczytanie bez znajomości klucza nie jest możliwe,

 • forma menadżera haseł sprawia, że na żadnym z etapów korzystania z urządzenia użytkownik nie łączy się z siecią, dzięki temu maksymalnie minimalizuje ryzyko wycieku swoich haseł,

 • gadżet jest lekki i poręczny, w efekcie czego jego użytkowanie staje się przyjemnością,

 • możesz używać urządzenia z wykorzystaniem każdego komputera, który ma zainstalowaną dedykowaną aplikację,

 • Passkei do połączenia z komputerem (aplikacją) używa technologii Bluetooth lub pozwala na połączenie po kablu MicroUSB,
 • dostęp do urządzenia może uzyskać jedynie osoba, która utworzyła konto poprzez aplikację i zna swój własny login i hasło oraz PIN.


Jeśli zdarzy Ci się zapomnieć PIN-u lub loginu do konta musisz utworzyć nowe i ponownie wpisać hasła. Takie rozwiązanie pozwala na zachowanie najwyższego standardu bezpieczeństwa, dlatego nie ma funkcji, która pozwoliłaby na odzyskanie ustawionych wcześniej haseł i PIN-ów.
Utworzone konto nie będzie w żaden sposób powiązane z poprzednim mimo, że powstało na tym samym urządzeniu. Co niezwykle ważne na jednym urządzeniu możesz stworzyć maksymalnie do 3 unikalnych kont.

Jak działa menedżer haseł?

 1. Pobierasz i instalujesz aplikację desktopową na wybrany system operacyjny (MacOs, Windows lub Linux). Aplikacje możesz znaleźć na stronie passkei.com
 2. Włączasz aplikację a następnie łączysz się z urządzeniem Passkei przewodowo (MicroUSB) lub bezprzewodowo (Bluetooth). 
 3. Tworzysz własne konto z poziomu aplikacji i dodajesz swoje hasła, które chcesz bezpiecznie przechowywać. 
 4. Zarządzasz swoimi hasłami po każdym połączeniu z urządzeniem, z poziomu aplikacji, po zalogowaniu do swojego konta.

 

Co zyskujesz dzięki Passkei?

 

 • Bezpieczeństwo własnych praw dostępu i haseł w kontekście miejsca, w którym są przechowywane,

 • przez mobilność urządzenia zawsze będziesz mieć łatwy dostęp do jego zawartości - w podróży lub na wyjeździe służbowym,

 • odciążenie swojej pamięci z konieczności pamiętania ogromnej ilości haseł do logowania internetowego,

 • pewność dostępu jedynie właściciela urządzenia, do haseł, które wcześniej wpisał, pod warunkiem znajomości wcześniej ustawionego Loginu, Hasła i PIN-u do urządzenia, które zawsze należy pamiętać,

 • estetycznie wykonany gadżet, który nie zajmuje dużo miejsca i swoją mobilnością, może służyć praktycznie w każdych warunkach,

 • w razie zgubienia urządzenia brak obawy o możliwość dostępu do zapisanych haseł osób nieuprawnionych.

 

Zadbaj o bezpieczeństwo swoich haseł i kont internetowych z Passkei!

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium